Techniektruck op Ilex College

Vorige pagina

Illex college

Nieuws

Onze school heeft kennis mogen maken met de techniektruck van OTIB. In de truck komen leerlingen met allerlei vormen van techniek in aanraking: hoe ontlucht je een cv-ketel te ontluchten en vul je hem weer bij met behulp van een instructie op een i-pad, hoe is het om op een booreiland te werken? Met een virtual reality-bril leek het net of je echt op een booreiland stond en hoe het is om dan een aandrijfmotor in elkaar te zetten.

Wij zijn otib.nl dankbaar dat onze leerlingen op deze manier met techniek in aanraking konden komen. Om te zien wat de leerlingen nog meer konden doen in de truck, kunt u kijken op www.jongeren.otib.nl.

Voor het bezoek aan ons werd gebruik gemaakt van de truck die door zijn hydraulische systeem uitgebouwd kan worden naar 7 meter breed en 8 meter hoog.